Tr | En
SENTETİK ÇİM SAHA
Yeni nesil sentetik sahaları tanımlayabilecek iki kelime:
KALİTE ve PERFORMANS
En ünlü takımlarla birlikte çalışmanın kazandırdığı deneyimin yanı sıra, dünyanın dört bir yanında yaptığı binlerce saha kurulumu tecrübesi, Partner’imizi, sentetik çim futbol sahası yapımında uluslararası bir lider konumuna getirmiştir. FIFA tarafından oldukça titiz bir seçim sürecinin ardından ; üretim süreci, ürün kalitesi, kurulum uzmanlığı, saha altyapı çalışması, becerisi, organizasyon, referansları ve iş tecrübesi sayesinde “FIFA Tercihli Ürünler” listesine dahil edilmesiyle bu saygın konumu bir kez daha pekiştirilmiştir.
Partnerimiz futbol sahası ürün yelpazesi, mevsim ve hava koşullarından bağımsız olarak doğal zemin ayarında oynanabilirlik sağlar.Dünyanın dört bir yanında Partner’imiz tarafından yapılmış ve FIFA tarafından önerilen futbol sahaları en iyi kartvizitimizdir ve bu Partner’imizin ürünlerinin haklı itibarının kesin bir göstergesidir.
FBK profesyonel saha yapımında “FIFA Tarafından Tercih Edilen Üreticiler” listesindeki üretici ürünlerini kullanmaktadır.

 

 

ORGANİK GRANÜL

Partner’imiz tarafından tasarlanan üçüncü nesil suni çim sistemlerinin temel bileşeni dolgu performansıdır. Bileşimine, granül boyutuna ve şekline göre özel olarak tasarlanan yenilikçi ve sürdürülebilir dolgu malzemesi, geniş bir yelpazede, çevreye saygı ve oyuncuların sağlığına özen göstererek, oyun performansını en üst düzeye çıkarmayı, uzun vadeli yönetim maliyetlerini yakından takip edilmesine imkan sağlamayı, ömrünü tamamlayan malzemenin iyileştirilmesini kolaylaştırmayı ve bakım kolaylığını amaçlar.

Projelerde kullanılan patentli % 100 organik ve doğal dolgu, oyuncuların, antrenörlerin ve genel olarak futbol endüstrisinin ilgisini çekmektedir. Zaten profesyonel düzey eğitim tesislerinde bilinen bu devrimci dolgu artık Stadyum ve Arenalarda yapay çim kurulumları için referans noktasındadır. Tamamen doğal olan organik granül, kokusuz, büyük drenaj kabiliyetine sahip ve futbol çim sistemlerinde daha önce bilinmeyen bir ayak sağlamlık seviyesi ekleyerek profesyonel futbol için FIFA’nın istediği en üst düzeyde performans sağlar. Her türlü hava koşulunda en yüksek seviyede oyun performansı sağlanmasının yanı sıra, bu ürünün kullanımı maksimum düzeyde oyuncu güvenliğini garanti eder ve tamamen sürdürülebilir bir ürün olduğu için atık maliyetini ortadan kaldırır.

 

 

 

FBK © 2017 Tüm Hakları Saklıdır

İLETİŞİM
Merkez: Cevizlidere Mah. 1222.Cad. No: 3/18 Balgat/ANKARA
Tel: 0312 473 03 73 Faks: 0312 473 33 03
E-posta: fbk@fbk.com.tr
BİZİ TAKİP EDİN