Futbol Sahası Yapımı

Saha Yapım Hizmeti

Ankara Polatlı/Sarıoba üretim tesisimizde; futbol ve peyzaj çimi üretimi yapılmaktadır.

  • Futbol çimi; spor alanlarına uygun, yüksek mukavemete sahip varyetelerden seçilen, ISTA sertifikalına sahip Avrupa ve Amerika menşeili çim tohumları,0-3 mm çift yıkanmış %100 dere kumu üzerine ekilerek üretilmektedir.  Futbol sahaları için özel olarak  üretilen hazır çimler, özel makineler ile projesine göre 1.20 x 10 metre ebatlarında kesilerek, minimum sürede maksimum verim sağlamaktadır. Bu sayede saha, kısa sürede futbol oynamaya hazır hale gelmektedir. Hazır çim kalıpları tohum ekiminden itibaren en az bir vejetasyon dönemini (min. 8-9 ay) tamamlamış olup, bir kış periyodunu geçirmiş olarak sevk edilmektedir.

Sizin hayal ettiğiniz sahayı inşa etmek için bizimle iletişime geçin. Birlikte, futbolun heyecanını en iyi şekilde yaşatan sahalar yaratalım!

Deneyimli Proje Yönetimi

Futbol sahası yapımı bir ekip işidir. Deneyimli proje yöneticilerimiz, her aşamada sizinle iletişimde kalır ve projenin sorunsuz ilerlemesini sağlar.

Kalite & Dayanıklılık

 Sahanız, uzun yıllar boyunca kullanılacak bir mekan olmalıdır. Yüksek kaliteli malzemeler ve uzman işçilik ile sahanızı uzun ömürlü ve dayanıklı olarak inşa ederiz.

Zemin Seçenekleri

Sentetik çim, doğal çim veya hibrit sistem gibi çeşitli zemin seçeneklerine sahibiz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun en iyi zemini belirleriz.

Saha Yapım Aşamaları

Yaptığımız Sahalar

TFF RİVA TESİSLERİ

BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM STADYUMU

ANKARA ERYAMAN STADYUMU

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU

BEŞIKTAŞ - NEVZAT DEMIR TESISLERI

BAŞAKŞEHİR FK ANTRENMAN SAHALARI

MERSİN ARENA STADYUMU