Tr | En
KURUMSAL
çim bakımı

FBK ÇİM SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

HAKKIMIZDA

Sektörün lider firmalarından FBK ; Ankara‘daki 500.000 m2’lik üretim tesisinde, farklı türlerde ve farklı teknik özelliklere sahip futbol ve peyzaj çimi üretimi yapmaktadır. Çevre düzenlemeleri, kentsel dönüşüm ve tüm peyzaj projeleri için hazır doğal çim ihtiyaçlarını karşılarken; yüksek kalitede ve hızlı çözümler sunmaktadır. Polatlı/Sarıoba’da üretilen hazır çimler, peyzaj ve futbol çiminin özel ölçülerine göre kesilerek sevk edilmektedir. Peyzaj alanları ve spor sahaları için; farklı niteliklere sahip, yıpranmaya dayanıklı, çabuk kardeşlenen ve bölgenin iklim koşullarına uygun tohum varyeteleri ile üretim yapılmaktadır. Kullanılan tohumlar Amerika ve Avrupa menşeili olup, üretilen hazır çimlerin tümü filelidir. Hazır çim üretimi ve kesimleri son teknolojiye sahip makineler ile yapılmaktadır. Bu sayede aynı standart ve kalitede hazır çimler alıcısıyla buluşturulmaktadır.

FBK; uluslararası standartlarda, sentetik çim ,doğal çim ve hibrit sistem ile güçlendirilmiş futbol saha zeminleri yapmaktadır. Kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu futbol sahaları ile futbolumuzun marka değerine katkı sağlarken, futbol sahası yapımının yanında daimi bakım, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Statların ve antrenman sahalarının zeminleri, mevcut altyapı durumları, iklim koşulları, sahaların kullanım sıklığı dikkate alınarak incelenmekte ve en uygun sistem teknik ekibimiz tarafından projelendirilerek oluşturulmaktadır. Drenaj kanalları, otomatik sulama, alttan ısıtma ve alttan havalandırma sistemi uygulamalarını içeren  alt yapı çalışmaları ile doğal çim serimi ve hibrit sistem gibi altnernatiflerle  oyuna hazır futbol sahası anahtar teslimi yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ

Türkiye’de kaliteli hazır kalıp rulo çim üreterek, FIFA ve UEFA standartlarında futbol sahası yapmak ve bakım hizmetleri için uzman kadrosu ile deneyimlerini birleştirerek, yasa ve mevzuat koşullarına uygun şekilde, yatırımcı ve kullanıcıların memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır.

FBK, bilgi, deneyim ve başarı ile birlikte gelen çözüm ortağınızdır…

    

FBK © 2017 Tüm Hakları Saklıdır

İLETİŞİM
Merkez: Cevizlidere Mah. 1222.Cad. No: 3/18 Balgat/ANKARA
Tel: 0312 473 03 73 Faks: 0312 473 33 03
E-posta: fbk@fbk.com.tr
BİZİ TAKİP EDİN