Tr | En
SENTETİK ÇİM
Yeni nesil sentetik sahaları tanımlayabilecek iki kelime:
KALİTE ve PERFORMANS

LİMONTA SPORT

En ünlü takımlarla birlikte çalışmanın kazandırdığı deneyimin yanı sıra, dünyanın dört bir yanında yaptığı binlerce saha kurulumu tecrübesi, Limonta Sport’u, sentetik çim futbol sahası yapımında uluslararası bir lider konumuna getirmiştir. FIFA tarafından oldukça titiz bir seçim sürecinin ardından ; üretim süreci, ürün kalitesi, kurulum uzmanlığı, saha altyapı çalışması, becerisi, organizasyon, referansları ve iş tecrübesi sayesinde “FIFA Tercihli Ürünler” listesine dahil edilmesiyle bu saygın konumu bir kez daha pekiştirilmiştir.

Limonta Sport futbol sahası ürün yelpazesi, mevsim ve hava koşullarından bağımsız olarak doğal zemin ayarında oynanabilirlik sağlar.
Limonta Sport birçok monofilament ve fibrilleştirilmiş ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Dünyanın dört bir yanında Limonta Sport tarafından yapılmış ve FIFA tarafından önerilen futbol sahaları en iyi kartvizitimizdir ve bu Limonta ürünlerinin haklı itibarının kesin bir göstergesidir.

FBK profesyonel saha yapımında Limonta Sport’un Türkiye’deki tek temsilcisidir.Partnerimiz olan Limonta SportFIFA Tarafından Tercih Edilen Üreticiler” listesindedir.

 

ORGANİK GRANÜL

Limonta Sport tarafından tasarlanan üçüncü nesil suni çim sistemlerinin temel bileşeni dolgu performansıdır. Bileşimine, granül boyutuna ve şekline göre özel olarak tasarlanan yenilikçi ve sürdürülebilir dolgu malzemesi, geniş bir yelpazede, çevreye saygı ve oyuncuların sağlığına özen göstererek, oyun performansını en üst düzeye çıkarmayı, uzun vadeli yönetim maliyetlerini yakından takip edilmesine imkan sağlamayı, ömrünü tamamlayan malzemenin iyileştirilmesini kolaylaştırmayı ve bakım kolaylığını amaçlar.
Projelerde kullanılan patentli % 100 organik ve doğal dolgu, oyuncuların, antrenörlerin ve genel olarak futbol endüstrisinin ilgisini çekmektedir. Zaten profesyonel düzey eğitim tesislerinde bilinen bu devrimci dolgu artık Stadyum ve Arenalarda yapay çim kurulumları için referans noktasındadır.Tamamen doğal olan organik granül, kokusuz, büyük drenaj kabiliyetine sahip ve futbol çim sistemlerinde daha önce bilinmeyen bir ayak sağlamlık seviyesi ekleyerek profesyonel futbol için FIFA’nın istediği en üst düzeyde performans sağlar.Her türlü hava koşulunda en yüksek seviyede oyun performansı sağlanmasının yanı sıra, bu ürünün kullanımı maksimum düzeyde oyuncu güvenliğini garanti eder ve tamamen sürdürülebilir bir ürün olduğu için atık maliyetini ortadan kaldırır.

 

SENTETİK ÇİMİN AVANTAJLARI

 AŞIRI ISINMA YAPMAYAN KOKUSUZ
 AŞINMA YAPMAYAN  UV DAYANIKLI
 EN AZ GRANÜL SIÇRAMASI TÜM KOŞULLARDA DENGELİ
 OPTİMİZE ŞOK EMİŞİ OYUNCU GÜVENLİĞİ
 SÜRDÜRÜLEBİLİR GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR

UYGULAMA ADIMLARI

  • Projelendirme
  • Danışmanlık
  • Drenaj Sistemi Projesi ve Tesisi
  • Altyapı Katmanları Oluşturma
  • Sentetik Çim Serimi
  • Bakım
  

 

FBK © 2017 Tüm Hakları Saklıdır

İLETİŞİM
Merkez: Cevizlidere Mah. 1222.Cad. No: 3/18 Balgat/ANKARA
Tel: 0312 473 03 73 Faks: 0312 473 33 03
E-posta: fbk@fbk.com.tr
BİZİ TAKİP EDİN