Tr | En
KURUMSAL
çim bakımı

FBK ÇİM SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

HAKKIMIZDA

 

Sektörün öncülerinden olan firmamız; Ankara ‘da 500.000 m2’lik arazide, farklı tür ve teknik özelliklerde futbol çimi ve peyzaj çimi üretimi yapmaktadır. Hazır çim kullanılan tüm projeler için hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. Çevre düzenleme, kentsel dönüşüm ve peyzaj projelerinde doğal rulo çim ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Hazır rulo çim üretim tesisimizde üretilen rulo çimler, peyzaj ve futbol çimi olması özelliğine göre çeşitli ölçülerde kesilerek sevk edilmektedir. Peyzaj ve spor sahaları için ayrı özelliklere sahip, yıpranmaya dayanıklı, çabuk kardeşlenen ve bölgenin iklim koşullarına uygun tohum varyeteleri ile üretim yapılmaktadır. Tohumlarımız Amerika ve Avrupa menşeilidir. Tüm rulo çim üretimimiz filelidir.

Firmamız; uluslararası normlarda, yüksek kalite ve teknoloji ile doğal çim yüzeyli & sentetik çim yüzeyli & hibrit çim sistemi ile güçlendirilmiş futbol sahaları yaparak ülkemiz futbolunun marka değerinin yükselmesine katkı sağlamıştır. Ayrıca projelendirme, danışmanlık ve futbol sahası daimi bakım hizmetlerini de vermektedir.

Statların ve antrenman sahalarının zeminleri; mevcut altyapı durumları, iklim koşulları, sahaların kullanım sıklığı da dikkate alınarak incelenip; en uygun sistem teknik ekibimiz tarafından projelendirilip oluşturulmaktadır. Futbol sahalarının; altyapısı, drenaj kanalları, otomatik sulama sistemi, alttan ısıtma sistemi, alttan havalandırma sistemi, hibrit sistem ve çim serimi gibi alternatifler ile saha uygulamalarını yapan firmamız, bakımını da üstlenerek sahayı futbol oynamaya hazır şekilde teslim etmektedir.

 

 

MİSYONUMUZ

Türkiye’de kaliteli hazır kalıp rulo çim üreterek, FIFA ve UEFA standartlarında futbol sahası yapmak ve bakım hizmetleri için uzman kadrosu ile deneyimlerini birleştirerek, yasa ve mevzuat koşullarına uygun şekilde, yatırımcı ve kullanıcıların memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır.

rulo çim ankara
sentetik çim

FBK, bilgi, deneyim ve başarı ile birlikte gelen çözüm ortağınızdır…

    

FBK © 2017 Tüm Hakları Saklıdır

İLETİŞİM
Merkez: Cevizlidere Mah. 1222.Cad. No: 3/18 Balgat/ANKARA
Tel: 0312 473 03 73 Faks: 0312 473 33 03
E-posta: fbk@fbk.com.tr
BİZİ TAKİP EDİN